Šumperk se již brzy vydá ZA POKLADEM

Zažít zábavu, užít si přírodu, objevit nová místa a přitom ještě něco vyhrát? To bylo až dosud nemožné. Ale teď? Už ne! Přichází nový a zcela ojedinělý projekt ZA POKLADEM!


„Vše odstartuje 1. června na tzv. Mezinárodní den dětí, kdy se ukryje na 20 místech v Šumperku dřevěná truhlička s tzv. pokladem. Tu bude moct najít každý, kdo po ní bude pátrat,“ odtajňuje nový projekt Spolku Jokes&Games, koordinátor Jakub Gloza.
A jak tedy najít aspoň jeden z pokladů, který pak můžete vyměnit za zajímavé ceny?
Stačí jít na www.jokesgames.cz, kde je umístěna mapa Šumperka, na které najdete 20 bodů, 20 ukrytých truhliček. Stačí si jedno z míst vybrat, rozkliknout – podívat se na fotografii místa a pomocí mapy se na místo vydat. Myslíte si, že máte vyhráno? To si jen myslíte! Truhlička je na místě dobře schovaná, aby ji nenašel každý, kdo kolem ní projde, tudíž musíte pořádně hledat! „Ale nebojte se – kdo hledá, ten najde! A když snad truhlička bude v nedohledu, nezapomeňte: Pod svícnem je největší tma,“ radí Kuba.
„Projektem chceme děti, rodiče, teenagery vytáhnout do přírody, ukázat jim Šumperk z jiného úhlu. Zároveň náš projekt může sloužít jako výborný „stmelovač“. Jak se také lépe seznámit a stmelit než hledáním truhličky,“ směje se Jakub.
A co potom? Pak už stačí truhličku z místa vzít a donést ji na Komín, do sídla Spolku Jokes&Games. „Truhličku přijímáme ve středu (14.15-15.15) a v pátek (14.00-15.00) v našem sídle, které najdete v Montyho centru,“dodává Jakub Gloza. A o co, že se soutěží? Přeci o úžasné ceny, které věnovaly do projektu město Šumperk a SVČ Doris.
Více informací najdete na poklad.jokesgames.cz, případné dotazy můžete směřovat na info@jokesgames.cz nebo na 774 063 641.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *